- 2026.04.29.
- Posted by: Varga Gábor István
- Category: Egyéb kategória
Nincs hozzászólás
Tizennyolc éves ifjú kenus titánjaink is ott vannak Szegeden, a Maty-éri felnőtt válogató versenyen.
9 órakor indultak az előfutamok, a legendás Kolonics György legendás versenyszámával.
C1 500 méteren versenyzett Szalai Benjámin és Száraz Alex (Körmend).
Míg Beni a B döntőbe jutott, Alexnak nem sikerült döntőznie. Sebaj fiú, még fiatal vagy!
A válogató számunkra legjobb eredményét is Szalai Beni szállította, aki a királyi szám, azaz a C1 1000 méter B döntőjébe kvalifikálta magát. Itt tisztes helytállással a 3. helyet szerezte meg, tehát összetettben a 12. lett. Óriási eredmény ilyen fiatalon!
Gratulálunk. Köszönet a felkészítőknek és a támogatóinknak!
